21 Nisan 2014 Pazartesi Saat 07:03
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ülker'den gençlere güçlü marka olma tüyoları
08 Mayıs 2012 Salı Saat 21:17
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, itibarın günümüzde kazanılan en büyük değer olduğunu söyledi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Dış Ticaret Kulübünün organize ettiği  'Global Pazarda Markalaşma' konulu konferansta konuşan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, itibarın günümüzde kazanılan en büyük değer olduğunu söyledi.
Üniversitenin Küçükyalı Kampüsünde öğrencilere seslenen Ali Ülker, Ülker firmasının kuruluşundan itibaren kalitesini ve müşteri güvenine önem verdiğini vurguladı. Güven sürecini nasıl yönettiklerinin püf noktalarına değinen Ülker, global bir marka yaratmak için tanınabilirlik ve kaliteden ziyade güvenle lojistiğin önemli  yer tuttuğunu kaydetti. Ülker, Starbucks' ın artık karmin maddesini kullanmayacağını belirtmesini, söz konusu markanın itibarını kaybetmemesi için yaptığı zorunlu bir açıklama olarak değerlendirdi ve itibarın günümüzde kazanılan en büyük değer olduğunu söyledi. Ülker, ayrıca GODİVA firmasından ve diğer ülkelerdeki bayilikleriyle nasıl bir işbirliği içinde olduklarını da anlattı ve GODİVA'nın tamamen kendi CEO'larıyla yönetildiğini belirtti. Ali Ülker, konuşmasında ayrıca Ülker firmasının iki sene içinde inovasyon çalışmaları için 200 kişilik iki AR-Ge firması kurmayı planladığını kaydetti. İTİCÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Erhan Erken, konferansın sonunda, Ali Ülker'e günün anısına plaket verdi. Erken, sektördeki yöneticilerin deneyimlerinin öğrenciler için aydınlatıcı olduğunu ve yeni fırsatlara ışık tuttuğunu vurguladı.

Bu haber 338 defa okundu.
 
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Prof.Dr. NESRİN EMEKLİ
Ünlü bir Türk düşünürü
S.ERDOĞAN Beykoz Kaymakamı
Denetimsiz, sağlıksız gıdalar-5
A.ERDOĞAN Bağcılar MEM Şube Md.
İstanbul’u yaşamak
Aydın Koç Eğitim Müfettişi
Zeytindağı Bizim imparatorluk (1)
HALİL ÖNGE Üsk. Kısıklı Müdürü
Bugünde bizden olsun
ERHAN SARICA Kaya Sebati Tuncer Müdür Yrd.
Mobbing nedir?
YUNUS OZAN Yavuzselim İ.O. Md. Yrd.
4+4+4=12 eder mi?
MUHSİN DURUCAN Eğitimci-Yazar
Bir veda konuşması
BAHRİ BÜKE Cumhuriyet İÖ. Md. Yrd.
4+4+4=Nedir?
A.KEMAL SUBAŞI Kısıklı İ.O. Md. Yrd.
Çocuklarımız nerelerden eğitim alıyor?
CANAN YILDIZ Cumhuriyet İ.O. Anaokulu Öğrt.
PLEVNE LİSESİ’nde muhteşem pilav günü
SİTE ANKET
Çalışmalarımızı Nasıl Buluyor sunuz?
Çok İyi
İyi
Orta
Kötü
Çok Kötü