Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün`den Kül...

Öğrenci, öğretmen ve çalışanları, sokağa çıkma kıs...

Türkiye?nin En Büyük Deneme Sınav Platformu

ÇOCUKLARA YAZMAYI SEVDİREN DEFTER

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ARZU KILIÇ: ÇOCUKLARDA TEKNO...

Üsküdar 3.Selim İlkokulu farklı olmaya devam ediyo...

Öğrenciler ALİYA`nın biyografisini farklı dillere...

Şehit Mehmet Yılmaz İlkokulu?nda örnek görevli

Şehit Mehmet Yılmaz İlkokulu?nda örnek görevli

Üsküdar Şehit mehmet YILMAZ İlköğretim okulunda görevli olarak çalışan Kamil ERDOĞAN öğrencilerle  adeta  ailesiymiş gibi ilgileniyor. 

Okuldan dışarı çıkmaması gereken saatte kesinlikle izin vermemesi özel araçla gelen (ailesine ait) çocukları güvenli şekilde araçtan alıp okulun bahçesine kadar götürmesi,  okul içindeki personeli dahi kontrol etmesi ile ailelerin sonsuz güvenini kazanmış takdire şayen biri.  Öğrencilerin ve velilerin Kamil amcası , kamil abisi iyi ki kamil bey var diyebileceğimiz görevlisi var. 

Özverili çalışmalarından dolayı, okula giriş ve çıkışları kontrol ederek, öğrencilerin okula ve evlerine sağlıklı bir şekilde ulaşması için gösterdiği gayret ve titiz çalışmalarından dolayı başta Üsküdar Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın olmak üzere bir çok kurum teşekkür belgesi verdi. 
Kesinlikle örnektir ...

 

EN UYGUN FİYATA DERGİ-GAZETE-KİTAP MATBAA BASKISI  Detaylı bilgi için yandaki linki tıklayınhttps://www.okullarinsesi.com/haber/okul-dergi-matbaa-grafik-gazete-baski-yuzlerce-okul-referansimizdir-her-turlu-matbaa-isleri-4675.html