Ahmet Ünal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ülkemizi...

Lütfi Banat İlkokulunda yürütülen proje bu yıl eTw...

Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün`den Kül...

Öğrenci, öğretmen ve çalışanları, sokağa çıkma kıs...

Türkiye?nin En Büyük Deneme Sınav Platformu

ÇOCUKLARA YAZMAYI SEVDİREN DEFTER

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ARZU KILIÇ: ÇOCUKLARDA TEKNO...

ŞİŞLİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ COVID-19 PANDEMİ SÜRECİNDE BİZ DE VARIZ DEDİ?

ŞİŞLİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ COVID-19 PANDEMİ SÜRECİNDE BİZ DE VARIZ DEDİ?Şişli Halk Eğitimi Merkezi COVID-19 PANDEMİ sürecinde maske üretimine başlayarak sürece destek veriyor. Nisan 2020 ayı başından itibaren Şişli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ?Biz de Varız ? diyerek maske üretmeye başladı. Bu güne kadar 5000 maske diken merkez, en az 10.000 maske hedefini tutturmak istiyor. Sürece destek vermek amacı ile Şişli Kaymakamı Sayın Ali Fuat TÜRKEL ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Murat Mücahit YENTÜR de Şişli Halk Eğitimi Merkezi maske dikim atölyesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular. 

Sürecin başından bu yana maske üretimini   yönlendiren Şişli Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şükrü GELMEZ, sürecin tamamen gönüllüler üzerinden yürüdüğünü ve kurum müdür yardımcılarının ve personelinin de bizzat sürecin içinde yer aldığını söylüyor. İdari kadro ile birlikte sürece destek vermek için birlikte çalışıyoruz, küçük bir adım ama algısının çok büyük olduğunu ve çok güzel olumlu geri bildirimler aldıklarını ifade ediyor. Ayrıca, Sayın Kaymakamımız ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz bizlere bu konuda büyük destek verdiler ve bizlere önderlik ettiler diye ekliyor.

Bunun yanı sıra başta Vefa Sosyal Destek Grupları olmak üzere, kamu kurum ve  kuruluşlarına maske desteğinde bulunduklarını belirtiyor. 

Özetle, merkezin sürece verdiği katkı gerek kurum çevresi ve gerekse Şişli ilçesi kamu kurum ve kuruluşları ile Şişli halkı tarafından çok olumlu karşılanmış ve büyük destek görmüş durumda?.