Son dakikaya kadar” ders yapan tek okul

SPORTİF BAŞARILAR GÖZ DOLDURDU

Son dakikaya kadar” ders yapan tek okul

Son dakikaya kadar” ders yapan tek okul

Kalem Vakfı Okulları ?Zaman Bilinci? hassasiyeti gereği olarak, karneleri ?Cuma günü? vermiyor. Öğrenciler son gün bile sınav olup notlarını yükseltebilmeleri için, okullar kapandıktan sonra ki Pazartesi günü  birbirinden eğlenceli etkinliklerin ve oyunların olduğu, bir bayram havasında geçen KARNE ŞENLİĞİ`nde veriliyor. 

 

Öğrenciler bir yıl boyunca, disiplinli ve titiz bir şekilde, hafta sonları da dâhil olmak üzere, hummâlı bir çalışma programı yürüttü. ?Ödevler, projeler, sınavlar, denemeler, geziler, programlar, bilgi yarışmaları, spor müsabakaları, şenlikler, şiir dinletileri, okuma bayramı gibi etkinlikler, etütler, kurslar? derken; çalıştık, çabaladı. Hem eğlendi hem öğrendi ve bir yılın nasıl geçtiğini anlayamadı.

 

Özel Çamlıca KALEMLİK Anaokulu, KALEM İlkokulu ve Ortaokulu ile bu yıl faaliyete geçen Anadolu Lisesi de dâhil olmak üzere, ?son gün, son saat, son dakikaya kadar? ders yapan tek eğitim kurumu olarak, dönem sonuna erişti ve şimdi de Karne Şenliği ile bu senenin kapanışını yaptı.

 

 ?Zaman Bilinci? hassasiyeti gereği olarak, karnelerim ?Cuma günü? vermiyor; öğrencilerimizin son gün bile sınav olup notlarını yükseltebilmeleri için, okullar kapandıktan sonra, cumartesi ve pazar günleri karneleri hazırlıyor. 

 

 İşte bu sebeple bu sene Karne Şenliği? 15 Haziran 2015 Pazartesi günü yaptı, ayrıca,11.30?daki Yıl Sonu Resim Sergisi yapıldı. 

 

Karne Şenliği,Gıda Kermesi ve Lokma Töreni ile başladı, daha sonra okul bahçesindeki  çeşitli oyun-eğlence etkinlikleri ve karne dağıtımıyla  devam etti.